Skambinkite mums +370 697 95771 | +370 5 2075771 arba rašykite info@bire.lt

Mūsų komandą sudaro etatiniai darbuotojai ir didžiulis būrys laisvai samdomų vertėjų bei kitų kalbos specialistų

Moteris dirba prie nešiojamo kompiuterio

Projektų vadovai

Projektų vadovai kontroliuoja vertimo projekto eigą ir rūpinasi visais su vykdomu užsakymu susijusiais klausimais, palaiko nuolatinį ryšį su klientu ir kalbos specialistų komanda.

Žmonių grupė dirba prie nešiojamų kompiuterių

Vertėjai

Mūsų vertėjų komandą sudaro patyrę, skirtingų specializacijų vertėjai, verčiantys į savo gimtąją kalbą ir išmanantys tos šalies sociakultūrinę aplinką.

Įvairių tautybių žmonės liečiasi rankomis

Redaktoriai

Gimtakalbiai kalbos redaktoriai rūpinasi, kad atliktas vertimas neturėtų gramatikos ir korektūros klaidų, atitiktų originalų tekstą, būtų stilistiškai tvarkingas ir lengvai skaitomas.

Žmogus rodo pirštu į nešiojamojo kompiuterio ekraną

Kokybės specialistai

Kokybės specialistai vertina galutinę darbo kokybę, siekdami užtikrinti, kad vertimas atitiktų kliento ir tikslinės rinkos keliamus reikalavimus.

Raudonu tušinuku redaguotas tekstas

Esame savo srities profesionalai, keliantys itin griežtus reikalavimus kalbos specialistų atrankai. Vertėjų ir kalbos redaktorių tinkamumas konkrečiam vertimo projektui nustatomas pagal darbuotojų išsilavinimą, įgytas žinias ir kvalifikaciją, taip pat, – pagal sukauptą patirtį panašios srities projektuose. Suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas yra svarbiausia sąlyga, padedanti tapti savo srities lyderiais, todėl negailime investicijų darbuotojų mokymams ir kvalifikacijos kėlimui.

Vertėjams keliami reikalavimai

Siekiame teikti aukščiausios kokybės vertimo paslaugas, todėl dirbame tik su patyrusiais ir kvalifikuotais vertėjais, turinčiais atitinkamos patirties su tam tikrų sričių projektais. Kad galėtume užtikrinti teksto atitikimą tikslinės rinkos specifikai, be kalbinį išsilavinimą turinčių vertėjų, bendradarbiaujame su IT specialistais, fizikais, gydytojais, inžinerijos ir kitų sričių ekspertais, puikiai išmanančiais savo veiklos sritį ir turinčiais didžiulę vertimo patirtį.

Mūsų vertėjų kompetencijos:

 • puikiai moka užsienio ir gimtąją kalbą
 • specializuojasi tam tikroje vertimo srityje
 • išmano vertimui skirtos šalies kultūrinius ypatumus ir sociakultūrinę aplinką
 • geba veiksmingai naudotis prieinamais informacijos šaltiniais
 • dirba su kompiuterizuotomis vertimo programomis

Mūsų vertėjų komandą sudaro daugiau kaip 250 specialistų. Esame išsikėlę tikslą dirbti su geriausiais savo srities ekspertais, todėl negailime investicijų, laiko ir pastangų, kad pagal žemiau pateiktą vertėjų atrankos procedūrą atrinktume, išbandytume ir paruoštume kompetentingus vertėjus, gebančius užtikrinti aukščiausią vertimo kokybę.

Vertėjų atranka
Kaip vyksta atrankos procedūra?

Vertėjai atrenkami pagal vertimų biuro nustatytus reikalavimus. Įvertinama vertėjo kvalifikacija, patirtis ir sukauptos žinios, gebėjimas dirbti su specializuotais vertimo tekstais

Vertėjas prašomas atlikti bandomąjį darbą. Siekiant išsiaiškinti vertėjo kompetenciją, pateikiamas konkretaus kandidato specializaciją atitinkantis vertimo tekstas. Sėkmingai atlikus bandomąjį darbą, pasirašoma sutartis.

Naujai pradėjusiam dirbti vertėjui pateikiami tik nedidelės apimties darbai, kurie yra kruopščiai tikrinami ir analizuojami patyrusių kalbos specialistų.

Nuolatinis bendradarbiavimas pradedamas su vertėju, kuris kokybiškai atliko kelis nedidelės apimties darbus.

VERTIMŲ BIURAS

PASLAUGOS

VERTIMŲ SRITYS

KONTAKTAI

KOMUNIKACIJA

UAB „BIRĖ“
tel. +370 697 95771
tel. +370 5 2075771
el. p. info@bire.lt

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  © 2019 UAB „BIRĖ“           Privatumo politika

  © 2019 UAB „BIRĖ“           Privatumo politika

  Uždaryti meniu