Skambinkite mums +370 697 95771 | +370 5 2075771 arba rašykite info@bire.lt
0
Kalbos
0 +
Patyrusių vertėjų
0
Vertimo sritys

Kas mes esame?

Esame profesionali vertėjų, redaktorių ir kalbos specialistų komanda, siūlanti kokybišką, greitą ir tikslų vertimą raštu ir žodžiu. Vertimų biure „BIRE“ teikiamos visos lingvistinės paslaugos verslui, organizacijoms ir privatiems asmenims vietinėje bei tarptautinėje rinkoje. Mūsų tikslas – užtikrinti lengvą Jūsų komunikaciją, kurios nevaržytų tarptautiniai kalbos barjerai. Greitai reaguojame į užklausas, laikomės sutartų terminų ir atsakingai siekiame, kad mūsų patirtis, griežta kokybės kontrolės sistema ir profesionalus požiūris į darbą taptų Jūsų sėkmės dalimi.

Darbo stilius

Vadovaujamės griežtais kokybės, tikslumo ir operatyvumo principais, kad galėtume Jums pasiūlyti išplėtotas, patogias ir Jūsų lūkesčius atitinkančias lingvistines paslaugas. Dirbame su įvairaus pobūdžio ir skirtingų sričių vertimais. Operatyviai reaguojame į užklausas, užtikriname vertimų konfidencialumą ir griežtai laikomės sutartų terminų bei sąlygų. Vertimų biure „BIRE“ naudojamos pažangiausios technologijos ir kokybės užtikrinimo įrankiai (CAT, QA ir kt.), skirti terminijos nuoseklumui, greitesniam ir tikslesniam darbui su specifinių sričių tekstais. Versdami į lietuvių kalbą, laikomės Valstybinės lietuvių kalbos komisijos reikalavimų. Skiriame ypatingą dėmesį paslaugų valdymui ir vadovaujamės visuotinai priimtu ISO 17100:2015 vertimų kokybės standartu.

Specializacija

Dirbame su įvairių sričių vertimais – techniniais, IT, medicininiais, teisiniais, finansiniais, dokumentų vertimais, – atsižvelgdami į specializuotą vertimo kalbą, terminiją, kliento pastabas ir pageidavimus. Specializuoti vertimai priskiriami atitinkamos srities ir išsilavinimo vertėjui. Išverstus tekstus tikrina gimtakalbiai redaktoriai. Esant poreikiui, konsultuojamės su atitinkamos srities specialistais. Dirbame remdamiesi patikimais informacijos šaltiniais ir naudojame pažangiausius kokybės užtikrinimo įrankius.

VERČIAMOS KALBOS

Vertimų biuras „BIRE“ teikia profesionalias vertimo ir lokalizavimo paslaugas 42 kalbomis. Teikiame kalbinius sprendimus technikos, IT, medicinos, teisės, finansų, dokumentų ir kitose srityse.

KOKYBĖS VALDYMAS

Mūsų tikslas – teikti profesionalias lingvistines paslaugas, kurios atitiktų maksimalius kliento reikalavimus, todėl didžiausias mūsų dėmesys skiriamas teikiamų paslaugų kokybei. Dirbame su kvalifikuotais, ilgametę patirtį turinčiais vertėjais ir gimtakalbiais kalbos specialistais, išmanančiais tikslinės rinkos specifiką. Vadovaujamės vidinėmis darbo tvarkos taisyklėmis, parengtomis pagal vertimo paslaugų standarto ISO 17100:2015 reikalavimus. Vertimo darbuose naudojama pažangiausia kokybės užtikrinimo programinė įranga ir modernios vertimo atminties programos.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, negailime investicijų į naujausias technologijas ir skiriame ypatingą dėmesį specialistų atrankai bei mokymams. Teikiame išplėtotas lingvistines paslaugas, atitinkančias individualius klientų lūkesčius. Su kiekvienu projektu dirbame atskirai ir griežtai laikomės sutartų terminų bei sąlygų. Esame subūrę kompetentingų vertėjų ir redaktorių komandą, esant poreikiui, konsultuojamės su atitinkamos srities ekspertais. Kiekviename projekto etape taikoma griežta kokybės kontrolės sistema ir naudojami pažangiausi kokybės užtikrinimo įrankiai.

VERTIMŲ BIURAS

PASLAUGOS

VERTIMŲ SRITYS

KONTAKTAI

KOMUNIKACIJA

UAB „BIRĖ“
tel. +370 697 95771
tel. +370 5 2075771
el. p. info@bire.lt

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    © 2019 UAB „BIRĖ“           Privatumo politika

    © 2019 UAB „BIRĖ“           Privatumo politika

    Uždaryti meniu